Резервний терміновий номер для контакту - +38 (050) 787-09-20
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА на замовлення оформлені з 24 по 27 грудня.

Про нас


Інтернет-магазин жіночого одягу «Модна Панянка» - легкий шлях до досконалості

Інтернет-магазин «Модна Панянка» вважає основним завданням привнести в світ радість і благополуччя, додати райдужних фарб і позитивних емоцій. Бездоганний сервіс, найвища якість продукції, безпрецедентно широкий вибір моделей і доступні ціни відрізняють магазин від інших. Ми з гордістю представляємо Вашій увазі кращих українських виробників.

Інтернет-магазин був відкритий в 2013 році. За час свого існування він зумів швидко завоювати визнання і любов споживачів. Сьогодні магазин володіє величезною популярністю у покупців.

До Ваших послуг широкий розмірний ряд виробів з першокласних матеріалів. У нашому магазині кожна жінка зможе знайти те, що їй до душі. Представлені моделі дадуть можливість ефектно виглядати власникам і 48 розміру, і 70 розміру. Оригінальна конструкція, талановитий дизайн і відмінні стилістичні рішення відрізняють наші моделі одягу. Вони дозволять підкреслити достоїнства фігури і приховати її недоліки.

Наш інтернет-магазин пропонує екологічно чисту продукцію. Всі вироби виконані з матеріалів природного походження. Вони не шкодять здоров'ю і не забруднюють навколишнє природне середовище. В них Ви будете відчувати себе максимально комфортно.

Актуальність представлених моделей носить винятковий характер. Вони відображають світові тенденції в моді європейських, американських і азіатських країн. Крім того, вони враховують і специфіку смаків, що відрізняють сучасних жінок.

Наш магазин пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості одягу. Її можуть дозволити собі люди з різним соціальним становищем і різним рівнем доходу.

Можливості інтернет-магазину окриляють

Наші фахівці розуміють, наскільки важливі комфортні умови для здійснення покупки. Тому з кожним роком наша система обслуговування вдосконалюється. Ми застосовуємо інноваційні розробки та світової позитивний досвід попередників для того, щоб співпраця з інтернет-магазином «Модна Панянка» була для Вас максимально ефективною.

Наш магазин дає Вам можливість:

  • Отримати товар особисто в руки в зручний для покупця час. Для цього ми співпрацюємо тільки з надійними службами доставки, які мають максимальну к-ть відділень по всій Україні.
  • Гнучка система оплати товару дозволить розрахуватися за замовлення готівкою після отримання або оплатити його попередньо безготівковим розрахунком.
  • Лояльна цінова політика магазину передбачає безліч бонусних програм для постійних клієнтів. Вона сповнена великою кількістю унікальних пропозицій в період сезонних розпродажів.
  • Нами передбачений спеціальний розділ з відгуками. Тут наші покупці можуть висловити свою думку щодо кожної купленої моделі одягу.
  • Ми робимо все можливе для того, що б покупки в нашому магазині стали для Вас справжнім святом! Наші покупці звертаються до нас знову і знову.

Відгуки про нас

Середня оцінка магазину
4,5
Всього оцінок: 333
Our News