УкраїнськаУкраїнська РусскийРусский |

Питання / Відповіді


В цьому розділі ви можете знайти відповіді на багато питань, що стосуються роботи нашого сайту. Якщо ви не знайшли інформації, що цікавить Вас, то можете відправити нам запит за допомогою форми зворотного зв'язку.

Як зробити замовлення?

Ви можете оформити замовлення за допомогою сайту, або по телефону з допомогою нашого менеджера.

Як я можу оплатити замовлення?

На сьогоднішній день Ви можете оплатити своє замовлення одним з двох способів:

  1. Наложенний платіж при отриманні на своєму поштовому відділенні. Таким способом ми відправляємо посилки за замовчуванням.
  2. Переводом на картку "Приватбанку". Реквізити відправимо Вам після погодження форми оплати.

Які ціни вказані на сайті?

На сайті вказані роздрібні ціни.

Які розміри вказані на сайті?

На нашому сайті вказані українські розміри. Якщо розмір верху і низу у Вас відрізняється, то ми радимо брати більший розмір. Якщо Ваш розмір попадає між розмірами, ми також радимо замовляти більший розмір. Радимо Вам при оформленні замовлення звірити свої параметри з нашою розмірної сіткою.

Як визначити свій розмір одягу?

На сайті інтернет магазину є таблиця розмірів жіночого одягу. Знаходиться вона в розділі "Таблиця розмірів", достатньо взяти сантиметрову стрічку і виміряти обхват талії, стегон і грудей. Моделі представлені на сайті повністю їй відповідають. 

Як дізнатися склад виробу?

Ми намагаємося максимально повно, наскільки це можливо, надавати інформацію про тканини з якої прошивається виріб. Інформацію про товари нам надає фірма-виробник. Якщо Вам потрібна більш докладна інформація про артикул, Ви можете звернутися у коментарі, що розташовано під фотографією виробу.

Як зробити обмін або повернення товару?

Для того, щоб зробити обмін або повернення виробу, Вам необхідно на протязі 7 (семи) днів з моменту отримання замовлення повідомити про свій намір. Детальна інструкція в розділі "Повернення" на сайті інтернет магазину.

Як довго збирається замовлення?

Формування Вашого замовлення починається відразу після його надходження і займає від одного до десяти днів.

Чи є у Вас магазин, куди можна приїхати?

Наш магазин знаходиться в м. Івано-Франківську по вул. Галицькій 8 в торговому центрі "Ідеал", 0 поверх, магазин №9. Графік роботи: пн-пт - 10.00-17.00, сб - 10.00-15.00, нд - вихідний. Ласкаво просимо на примірку!!!