Дорогі клієнти!

17 червня офіс інтернет магазину вихідний!

Не хвилюйтеся! Ваші замовлення, будуть оброблятися 18.06.2019 !

Відгуки про магазин

Щиро вдячна за чудові сукні! Я дуже задоволена)))) )Всі мої попередні спроби замовлення одягу по інтернету закінчувалися марно витрачиними грошима і розчаруванням, чесно кажучи коли замовляла в вас сукні невірила в такий класний результат.Нарешті я задоволена! Дуже важко знайти хороший одяг великого розміру,все шиють стандартне і те що подобається зазвичай немає розміру... Я ЗНАЙШЛА СВІЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН І ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!! !!

Відповідь магазину Модна Панянка: Доброго дня! Чудово, що Ви залишилися задоволені покупками, ми будемо і надалі радувати Вас відмінним сервісом!

Рейтинг:
5 Stars
Марія Саврун Тернопіль 17:12:57 12-12-2017

Щиро вдячна за чудові сукні! Я дуже задоволена)))) )Всі мої попередні спроби замовлення одягу по інтернету закінчувалися марно витрачиними грошима і розчаруванням, чесно кажучи коли замовляла в вас сукні невірила в такий класний результат.Наре шті я задоволена! Дуже важко знайти хороший одяг великого розміру,все шиють стандартне і те що подобається зазвичай немає розміру....Я ЗНАЙШЛА СВІЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН І ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!! !!

Рейтинг:
5 Stars
Марія Саврун Тернопіль 17:12:57 12-12-2017