БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА на замовлення оформлені з 24 по 27 грудня.

Умови повернення та обміну


Шановні покупці!

Повернення придбаних в інтернет-магазині "Модна Панянка" товарів здійснюється у випадках та згідно з умовами, регламентованими "Законом Україні про захист прав споживачів".

Обмін та повернення товару, який не використовувався можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі.

Ви маєте право повернути товар, та обміняти його на будь який інший чи отримати свої кошти назад.

Поверненню не підлягають:

 • Нижня білизна,
 • Уцінені товари,
 • Товари пошиті під індивідуальні параметри,
 • Верхній одяг та зимові костюми,
 • Речі від 64 розміру, тому що шиються під ваше індивідуальне замовлення,
 • Речі які отримані в якості обміну на інший товар, який ви вже повернули.

Пам'ятайте, що в разі повернення якісного товару, закон України захищає не тільки вас, але і наступних покупців. Товар, який ви повернули тільки тому, що він не сподобався особисто вам, буде проданий тій людині, якій цей товар припаде до душі. Він буде використаний за призначенням і тому важливо, щоб він залишився таким же, яким потрапив в ваші руки.

Повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання поверненого товару менеджером магазину.

Шановні Покупці! У разі замовлення і невикупу посилки з післяплатою всі подальші замовлення будуть відправлятися тільки по передоплаті.

Ми дякуємо Вам і раді бути корисними для Вас!

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

 1. Уважно перечитайте умови повернення та обміну.
 2. Заповнити онлайн заявку на сайті, обов'язково вказавши при цьому номер замовлення, причину та назву товару на який хочете обміняти або реквізити рахунку для повернення. Заповнюючи форму, Ви автоматично погоджуєтеся з тим, що ознайомлені з умовами та процедурою обміну/повернення товарів, куплених в інтернет магазині Модна Панянка.
 3. Ваша заявка розглядається менеджером протягом 1 - 4 робочих днів. Відповідь від менеджера ви отримаєте за допомогою СМС або на електронну адресу, вказану в формі повернення. Час очікування відповіді менеджера не додається до 14 днів, за які ви повинні доставити куплений товар нам.
 4. При одобренні вашої форми, ви отримаєте адресу для відправки товару на наш склад. Вам потрібно буде акуратно упакувати товар, покласти в посилку товарну накладну, всі ярлики та етикетки, що додавалися до товару, та відправити на вказану адресу.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що до повернення приймається товар:

  • В оригінальній упаковці, без нанесення на неї будь яких сторонніх написів;
  • Із збереженням товарного вигляду і споживчих властивостей;
  • З наявністю документа "Рахунок фактура" (або його копії), який підтверджує покупку товару у нашому магазині;
  • З наявністю всіх ярликів, цінників, пломб.
 5. Протягом 14 днів (не враховуючи дня отримання та днів очікування відповіді від менеджера) доставити товар самостійно або через транспортну компанію на адресу, яка прийде вам в смс. Всі відправлення слід відправляти БЕЗ зворотних платежів та за рахунок відправника.
 6. Після відправлення - обов'язково потрібно повідомити нас (по електронній пошті чи смс) номер відправлення, для того, щоб кур’єр міг його отримати. 
 7. При отриманні посилки кур’єр перевіряє ваше відправлення в присутності працівника пошти на дотримання умов повернення (збереження товарного вигляду, оригінальної упаковки та наявність всіх бірок, цінників,пломб). При не дотриманні всіх умов, кур’єр зобов'язаний оформити відмову від прийняття посилки.
 8. Після отримання вашого відправлення, він ще раз ретельно перевіряється (чи не був ношений, на відсутність запахів та плям) і повертається на склад. Процес перевірки може затягнутися до 5 робочих днів, якщо потрібна буде додаткова експертиза.
 9. Відповідно до термінів ми відправимо вам товар на заміну або повернемо кошти по вказаним у формі реквізитам.

ВАЖЛИВО

 • При відмові від отримання посилки на поштовому відділенні ви маєте сплатити доставку замовлення назад. В іншому випадку сума буде знята з вашого балансу в інтернет магазині.
 • Якщо ви повертаєте товар належної якості (наприклад, не підійшов розмір або фасон) - вам буде повернута його вартість, без вартості доставки.
 • Не відшкодовується вартість товарів, повернутих з порушенням умов повернення (наприклад, ви переслали товар не повністю, частково без пломб / ярликів, з пошкодженою упаковкою, без картонних і / або пластикових вставок).

Заключна інформація

 • Важливо! Оформлення онлайн заявки - обов'язкова умова повернення.
 • Інтернет-магазин не несе відповідальності за затримку повернення товару та грошових коштів, викликану роботою служб доставки, пошти і банків.
 • Відправляйте свій товар тільки після узгодження з менеджером.

Контакти менеджера по поверненню - return@modna-panyanka.com.ua​

Відгуки про нас

Середня оцінка магазину
4,5
Всього оцінок: 323
Our News